Yenimahalle Tıkanık Açma

ileankara_tesisat

Yenimahalle Tıkanık Açma

Yenimahalle Tıkanık Açma hizmeti veren firmamız her türlü tıkanıklıklar için özel ekip ve ekipmanlara sahip olup 7/24 hizmetini devam ettirmektedir. Firmamız 30 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alıp işinde profesyonelleşmiştir. Klozet,lavabo,Banyo,Mutfak ve Logar tıkanıklarınız için bizi arayarak sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Yaşamkent Tıkanık Açma

Yenimahalle Tıkanık Açma

Yenimahalle Klozet Tıkanıklığı

Ankara Genelinde tüm tıkalı klozetlerini çok hızlı bir şekilde açarak ilerde doğabilecek büyük problemleri önlüyoruz. Kullanım durumuna göre zamanla az tıkalı olan klozetleriniz kullandıkça tıkalı olan kısım üzerine yeni maddeler eklenerek hazır satılan tıkanıklık açıcılar yada kullanılan uzun demirler sıkıntınızı çözmemekte ve eğer kullanılırsa komşularınıza zarar verebilmektedir. Bu yüzden bu tarz sıkıntılarınızı profesyonellere bırakmalısınız. Elimizde bulunan özel aletlerle sorunuzu çok kısa bir sürede çözmekteyiz.

Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı

Kullanım durumuna göre banyo ve mutfak lavabolarınız zaman geçtikçe tıkanmaya gider kısmında atık birikmesine sebep olur. Genellikle insanların kullandığı marketlerden alınan tıkanıklık açıcı sıvılardır. Fakat bu sıvılar sadece yağlanmaya bağlı tıkanıklıkları açmaktdır. Banyo ve Mutfak lavabonuza kaçan cisimleri açmak gibi bir durumu yoktur. İşte biz burada devreye giriyoruz marketlerden alınan ürünler bu tarz tıkanıklıklarızı çözmenize yardımcı olmazlar kullanırsanızda size ilerde daha büyük problemlere yol açabilirler. Bunun için bizi 7/24 arayarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evinizde bulunan her çeşit tıkanıklıkta bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Saatin önemi yok personelimiz 7/24 Ankara’nın her bölgesinde hizmet vermektedir. Elimizde bulunan özel ekipmanlarla tıkanık olan bölgelere çok hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Dikkat etmeniz gereken kullandığınız cisimleri,yemek artıklarını,peçetelerinizi tıkanabilecek durumda olan ev araç ve gereçlerine atmamanız.

Ankara Tesisat Klozet Tıkanık Açma
Ankara Tesisat Lavabo Tıkanık Açma
Ankara Tesisat Banyo Tıkanık Açma
Ankara  Tesisat Servisi Mutfak Tıkanık Açma
Ankara Tesisat Servisi Süzgeç Tıkanık Açma
Ankara Tesisat Servisi Logar Tıkanık Açma
Ankara Tesisat Servisi Alaturka Tıkanık Açma
Ankara Tesisat Servisi Duş Gideri Tıkanık Açma

Ankara Serel Servisi
Ankara Japar Servisi
Ankara Siamp Servisi
Ankara Eca Servis
Ankara Geberit Servis
Ankara Vitra Servis
Ankara Sanica Servis
Visam Gömme Klozet Servisi
Bien Gömme Rezervuar

Yazar hakkında

ankara_tesisat administrator

Call Now Button