İdeal Standart Servisi

İdeal Standart Servisi hizmeti veren firmamız tüm İdeal Standart ürünlerinizin Klozet Arızaları, Gömme Rezervuar Arızaları, Rezervuar İç Takım Arızaları, Kumanda Panelleri gibi temel arıza verebilecek ürünlerin servisini verebilmektedir. Arızalı ürünlerinizin tamiri olmayan durumlarda satış hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz. İdeal Standart Ürünlerinizin tüm sıkıntılarında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Genel olarak İdeal Standart ürünlerde görünen arızalar aşağıda belirtilmiştir.

Yukarıda yer alan tüm ürünlerin İdeal Standart Servisi hizmetini profesyonel ve uzman kadromuzla yapmaktayız. Her türlü probleminizde bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Genellikle arıza veren ürünler iç takınlar ve gömme rezervuarlar olmaktadır. Su kaçağı ve iç takım arızalarında bize güvenebilir ve sizlere ürününüz ile ilgili nasıl kullanılacağına dair bilgiler alabilirsiniz.

İdeal Standart Servisi

İdeal Standart Klozet Arızaları

İdeal Standart Klozet arızaları genellikle su kaçağı olarak görünmektedir. Bu arıza kullanıma başlı olarak zamanla bağlantı noktalarının aşınması yada kırılması sonucunda oluşabilmektedir. Bu tarz durumlarda bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Klozet arılarının bir diğeri ise Klozet Kapak arızaları olarak bilinmektedir. Bunun için yapılacak tek işlem menteşe kısmının değiştirilmesi yada klozet kapağının tamamen değiştirilmesi şeklinde olmalıdır.

İdeal Standart Servisi Arızaları

İdeal Standart Gömme Rezervuar arızaları genellikle iç takım yada kontrol paneli arılarından meydana gelebilmektedir. Müşterilerimizin birçoğu Gömme rezervuarlarının su kaçırdığı yönünde şikayetlerle bize gelmektedir. Bunun çözümü genellikle yalıtım kısmından kaynaklanmaktadır ve orada olacak herhangi bir sorunun çözümü basit ve kısa zamanda çözülebilmektedir.Şamandıra ve Boşaltma Doldurma arızaları için yapılması gereken bilgileri firmamızdan alabilirsiniz. Cravit Gömme Rezervuar şamandıra ayarını yapmak için servise ihtiyacınız vardır. Yapılan herhangi bir hatada iç takımla ilgii sorunlar yaşayabilirsiniz.Diğer bir sorun iç takımla ilgilidir ve bununla ilgili tecrübe malzeme desteğini firmamız sağlamaktadır.

İdeal Standart Servisi

İdeal Standart Gömme Rezervuar İç Takım Arızaları

İdeal Standart Gömme Rezervuar arızaları genellikle iç takım yada kontrol paneli arılarından meydana gelebilmektedir. Müşterilerimizin birçoğu Gömme rezervuarlarının su kaçırdığı yönünde şikayetlerle bize gelmektedir. Bunun çözümü genellikle yalıtım kısmından kaynaklanmaktadır ve orada olacak herhangi bir sorunun çözümü basit ve kısa zamanda çözülebilmektedir. Diğer bir sorun iç takımla ilgilidir ve bununla ilgili tecrübe malzeme desteğini firmamız sağlamaktadır.

İdeal Standart Kumanda Panel ve Basma Butonu Arızaları

İdeal Standart Kumanda Panel arızaları buton basma kısmında oluşan arızalar başta olmak üzere kullanıma bağlı olarak iç takımla arasındaki bağlantının zarar görmesi sonucunda görülmektedir. Basma butonuna basınca su gelmemesi gibi sorunlarda bizlerle iletişime geçmelisiniz.

İdeal Standart Ürünleri Satış ve Yedek Parça

İdeal Standart Servisi olarak İdeal Standart marka ürünlerin yedek parça ve satışını firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

  • İdeal Standart Kumanda Kapakları ve Deşarj Sistemleri Satış ve Montajı
  • İdeal Standart Gömme Rezervuarlar Satış ve Montajı
  • İdeal Standart Rezervuar İç Takımı Satış ve Montajı
  • İdeal Standart Pisuvarlar Satış ve Montajı

Servis Verdiğimiz Diğer Bölgeler

İdeal Standart Servisi

İdeal Standart Servisi olarak tüm İdeal Standart marka ürünlerin bakım, onarım, tamirat ve satışı gibi birçok hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Ankara İdeal Standart Servisi

İdeal Standart Servisi olarak tüm İdeal Standart marka ürünlerin bakım, onarım, tamirat ve satışı gibi birçok hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.