Hakkımızda

Tesisat Ankara Hakkında

Tesisat Ankara sektörde geçirilen 30 seneyi aşkın sürenin ardından bu sektörde kazanılan bilgi, birikim ve tecrübe ile yoluna devam eden; zamanla adını ve markasını tüm Ankara’ya duyurmayı başarmış, sektörde etkili bir tesisat mağazasıdır. Tesisat Ankara tüm Ankara’da hizmet veren geniş bir tesisat ağına sahiptir. Bu geniş tesisat ağı sayesinde Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna Ankara’da ki tüm tesisat işlerinde en yetkili firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Tesisat Ankara olarak işlerimize gösterdiğimiz özen ve özveri ile siz değerli müşterilerimizin ilgisini çektiğimizi düşünüyoruz. Bu sektörde geçen seneler bize gösterdi ki müşterisini memnun edemeyen mağaza ayakta kalamaz. Bizler de bunun sonuna kadar farkındayız ve işlerimizde ilk önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur, olmaktadır ve daima da olacaktır.

Tesisat Ankara

Oluşturduğumuz geniş tesisat ağı ve tecrübeli ekibimizle tüm Ankara için en kaliteli su tesisatı, tıkanık açma ve kanalizasyon açma gibi hizmetleri en kısa sürede en kaliteli şekilde vermekteyiz. İşlerimizi son teknoloji ürünleri kullanarak yapmaktayız ve bu işlerde tecrübeli olan kadromuzla da size alacağınız en kaliteli tesisat hizmetini vaad ediyoruz.

Her bir işimize yirmi beş senelik tecrübeyle ve ilk gün ki heyecanımızla yaklaşmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler

Tesisat Ankara olarak sizlere bir çok farklı hizmet sunmaktayız. Bunlardan en önemlisi sunduğumuz su tesisatı ve tıkanık açma hizmetleridir. Bu konuda sizlere en hızlı ve en kaliteli işçiliği vaad ediyoruz. Su tesisatı dışında doğalgaz tesisatı ve şofben tamiri denilince de akla gelen ilk mağaza olmayı başardık. Bunun dışında elektrik tesisatı, çamaşır makinesi tesisatı, bulaşık makinesi tesisati, lavabo tesisatı gibi kavramlar aklınıza her zaman Tesisat Ankara ile birlikte gelsin.

Tesisat Ankara olarak kuruluşumuzun ilk gününden itibaren en iyiyi hedefledik ve sizlerden aldığımız geri dönüşlerle her geçen gün kendimizi geliştirmeye özen gösterdik. Sizlerden sürekli daha iyi nasıl olacağımız konusunda akıl aldık ve bugün belki de Ankara’da ilk akla gelen tesisat firmalarından birisi olduk. Tüm Ankara’ya en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla götürmeyi misyon olarak belirledik. Bu doğrultuda çalıştık ve her yıl ekibimizi büyütmeye önem gösterdik.

Ankara’nın Tamamına tesisat Hizmeti

Çankaya, Oran, Esat, Kavaklıdere, Çukurambar, 100.yıl, Balgat, Kızılay, Sıhhiye, Bahçelievler, Beşevler, Batıkent ya da Eryaman… Bugün Ankara’nın neredeyse tamamına hizmet götürmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Tesisat Ankara olarak tesisat ile alakalı her konuda bizlerden hizmet ya da yardım alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Tüm ödeme işlemlerinizde VISA KART geçerlidir. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere şimdiden teşekkür ederiz, saygılar ve sevgiler dileriz. İyi günler…

Call Now Button